DYSTRYBUCJA NOWE LOWE

Blue Idea

>

OFERTA

>

DYSTRYBUCJA NOWE LOWE

Bazując na bogatym doświadczeniu z zakresu zarządzania sprzedażą uruchomiliśmy dział dystrybucji. Od samego początku przyświecała nam idea propagowania zdrowej żywności o dobrej jakości. Dlatego pragnąc wciąż stawiać przed sobą nowe wyzwania, stworzyliśmy markę Nowe Lowe. 


Dział dystrybucji Nowe Lowe, kompleksowo zajmuje się obsługą tego projektu. Realizujemy każde zadanie: od wizji po produkty na półkach sklepowych, od koncepcji po treningi naszych Klientów z wyspecjalizowana kadrą trenerską.  
W naszym dziale pracują doświadczeni Przedstawiciele Handlowi, którzy codziennie odbywają spotkania z Klientami, dbając o to, by nasze produkty były łatwo dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 


Marka Nowe Lowe koncentruje się wokół zmiany stylu życia na Nowy – Zdrowy. Holistycznie podchodzimy do zdrowia człowieka proponując mu nie tylko zdrowe jedzenie, ale również treningi.
„Zamień stare na Nowe Lowe” dotyczy zmian starych nawyków na nowe-zdrowe, fit, pełne wyzwań z codzienną dawką motywacji.


W swojej pracy kierujemy się pasją. Chcemy by Nowe Lowe było przewodnikiem po zdrowym stylu życia i nie ograniczało się wyłącznie do kupowania tzw. dobrych produktów.
Misją Nowe Lowe jest pomoc w odnalezieniu kompromisu pomiędzy tym co zdrowe i dobre dla nas, a tym co lubimy lecz nie zawsze jest dla nas wartościowe.
 

Oferując treningi personalne, produkty superfood oraz porady i przepisy chcemy:

  • pokazać, że zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta jest w zasięgu każdego
  • pomóc zrealizować marzenia o smukłej sylwetce
  • pokazać, proste i szybkie przepisy, które nie powodują wyrzutów sumienia
  • motywować, motywować i jeszcze raz motywować!

 

                                               Logo Nowe Lowe

Nasz zespół

©Copyright 2016.All rights reserved. www by Millenium Studio mapa strony