SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU Blue Idea

Blue Idea

>

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU Blue Idea

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU Blue Idea

Blue Idea to firma budowana na wartościach, której najważniejszym czynnikiem są ludzie.
Kładziemy bardzo duży nacisk na relacje międzyludzkie oraz rozwój nie tylko biznesowy, ale także lokalnych inicjatyw, którym aktywnie pomagamy i rozwijamy.

Wierzymy, że wsparcie lokalnych działań oraz zaangażowanie w kwestie społeczne będzie miało pozytywny wpływ na lokalną gospodarkę oraz jej rozwój.

W Blue Idea wspieramy lokalne środowiska sportowe, fundacje zajmujące się pomocą osobom z niepełnosprawnościami czy domy dziecka.

Nasza pomoc obejmuje dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, wsparcie biznesowe oraz materialne.

 

Akademia Sztuk Walki Fighter  
W tym roku mieliśmy przyjemność wesprzeć Akademię Sztuk Walki Fighter znajdującą się w niewielkiej miejscowości pod Krakowem, Mogilanach. Celem klubu jest upowszechnianie kultury fizycznej i zdrowego trybu życia oraz propagowanie sportów wyczynowych w grupach od juniorskich do seniorskich. Jest nam niezmiernie miło, iż w tym roku nasza inicjatywa wesprze obóz letni dla dzieci z Mogilan nad Morzem Bałtyckim.

 

 
Spółdzielnia Socjalna Albert  
Otwarcie Spółdzielni Socjalnej Albert w Radwanowicach jest efektem współpracy Blue Idea
oraz Fundacji Brata Alberta przy projekcie aktywizacji osób z niepełnosprawnościami. Spółdzielnia jest miejscem zatrudniającym osoby niepełnosprawne przy profesjonalnym niszczeniu dokumentów, umożliwiając przy tym ich aktywizację zawodową.
Zachęcamy także inne firmy do wsparcia działalności spółdzielni poprzez skorzystanie ze świadczonych przez nią usług.

 

Dom Dziecka Św. Ludwiki w Krakowie

W 2013 roku mieliśmy przyjemność przeprowadzenia spotkania w Domu Dziecka Św. Ludwiki w Krakowie, którego celem było wsparcie wychowanków domu dziecka w planowaniu ścieżek ich kariery. Rozmawialiśmy o tym jak przygotować się do rozmów o pracę, jak napisać dobre, przejrzyste cv oraz jak zaplanować swoją karierę. Dziękujemy za możliwość spotkania i tak wspaniałe przyjęcie, było to dla nas niesamowite doświadczenie.   

 

 

Consulting w sporcie

©Copyright 2021.All rights reserved.

projektowanie stron www Ideatree