Forum Gospodarcze Armenia-Polska

Blue Idea

>

Forum Gospodarcze Armenia-Polska

 

W dniu 4.10.2017 odbyło się Forum Biznesowe Armenia Polska „Doing business in Armenia, perspectives, opportunities and challenges”  zorganizowane przez Blue Idea Sp. z o.o. oraz Krajową Izbę Gospodarczą przy współpracy z ambasadą Armenii i Armeńską Izbą Przemysłowo-Handlową.

Pierwszą część forum stanowiły przemówienia.
Spotkaniu przewodniczył Vladimir Amiryan - Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej Armeńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Wspólnie z Marią Torosyan, ekspertem Armeńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, przedstawili istotne informacje dotyczące aspektów podatkowych oraz prowadzenia działalności w Armenii.
Na forum nie zabrakło także Jego Ekscelencji Edgar Ghazaryan, Ambasadora Republiki Armenii w Polsce, opowiedział on o bliskich relacjach łączących od wieków Polskę oraz Armenię.
Łukasz Walerjan, prezes Blue Idea Sp. z o.o. przybliżył natomiast działalność Blue Idea Sp. z o.o. oraz zalety inwestowania w Armenii.
Na forum był także obecny przedstawiciel Fundacji Rozwoju Armenii, Gor Ordyan, który opowiedział o obszarze działalności fundacji.
Bartłomiej Nersewicz - Krajowa Izba Gospodarcza przybliżył obecnym na forum działalność izby oraz przedstawił polskich przedsiębiorców przybyłych do Armenii.

Druga część forum skupiała się na spotkaniach B2B. Dzięki relacji uczestników, wiemy, iż spotkania zaowocowały późniejszymi wizytami w armeńskich firmach.

Udział w forum był dla uczestników doskonałą okazją do wzięcia udziału w meczu Eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018. Mecz rozgrywany był w doskonałej atmosferze, a naszej reprezentacji udało się zdobyć cenne 3 pkt.  

Consulting w sporcie

©Copyright 2021.All rights reserved.

projektowanie stron www Ideatree