O FIRMIE

Blue Idea

>

O FIRMIE

Blue Idea sp. z o. o. specjalizujemy się w outsourcingu sił sprzedaży, rekrutacji oraz konsultingu. Prowadzone przez nas projekty dodatkowo wspieramy działaniami marketingowymi, dzięki temu oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę. 

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w 2012 roku zatrudniając zaledwie kilka osób. Dziś jesteśmy spółką, w której pracuje ponad 100 osób zatrudnionych na umowę o pracę. Misja Blue Idea to prowadzenie firmy opartej na pasji oraz wartościach. Działamy zgodnie z zasadą: traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na jasne warunki zatrudnienia i umowę o pracę, a Klienci na pełną transparentność działań i poufność. Polecenia naszych Klientów świadczą o powierzonym nam zaufaniu i dobrej opinii. Nasze doświadczenie umożliwiło stworzenie oferty będącej odpowiedzią na najczęstsze wątpliwości nurtujące klientów. Portfolio naszych usług jest wynikiem zapotrzebowania współpracujących z nami firm.    


Dlaczego warto z nami współpracować?
Znajomość realiów polskiego rynku, doświadczona kadra menadżerów sprawiają, że posiadamy odpowiednie zaplecze do tego, aby proponować nieszablonowe rozwiązania. Stawiamy na partnerstwo w biznesie – dla nas to wspólne dążenie do celu z Klientem. 

 

 

"sukces jest wynikiem właściwej decyzji"

Eurypides 

Wartości firmy

Zawsze zgodnie z prawem

Zawsze umowa o pracę

Zawsze człowiek najwazniejszy

Zawsze podatki w Polsce

Zawsze uczciwie

Blude Idea w liczbach (2015r.)

57

Przyrost obrotu
2015 do 2016

107

Ilość
pracowników

20

Ilość
klientów

Nasz zespół

©Copyright 2018.All rights reserved. www by Millenium Studio mapa strony