praca

Blue Idea

praca

Blue Idea Sp. z o. o. to outsourcing sił sprzedaży, profesjonalne usługi rekrutacji pracowników oraz konsulting biznesowy. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi firmami, jak i międzynarodowymi korporacjami. Głównymi obszarami działalności naszych Klientów są sektory: finansowy, naukowy oraz produkcyjny.
Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w branży budowlanej, docierającej do Kontrahentów nie tylko z Polski, ale i z wielu krajów Europy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Region: woj. łódzkie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za budowanie bazy odbiorców oraz pozyskiwanie nowych Klientów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia potrzebne do pracy –  samochód, telefon i komputer służbowy
  • Rozwój pozycji zawodowej wraz z rozwojem firmy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Zadania na tym stanowisku

  • Sprzedaż produktów firmy oraz realizacja planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Powiększanie sieci sprzedaży
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • Pozyskiwanie informacji zwrotnych z rynku

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie min. średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • Samodzielność i samodyscyplinę w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży budowlanej – mile widziane

Prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016, poz. 922, ze zm.).

Skontaktuj się z nami!