Rekrutacja

Blue Idea

>

Rekrutacja

Rekrutacja pracowników, agencja rekrutacyjna

Usługa rekrutacji pojawiła się w naszej ofercie w wyniku własnych potrzeb. W trakcie rozwoju firmy zatrudniającej kilka osób, w ciągu kolejnych lat przekształciliśmy się w spółkę zatrudniającą ponad 100 pracowników. Rekrutując na własne potrzeby zdobyliśmy dodatkowe doświadczenie, które pozwala nam na sprawne i efektywne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Opieramy się na doświadczonym w obszarze rekrutacji zespole posiadającym wykształcenie psychologiczne oraz kierunkowe.

Zajmujemy się kompleksową rekrutacją pracowników, zarówno na indywidualne zlecenie Klientów, jak i w ramach świadczenia usługi Konsultingu, czy Outsourcingu Sił Sprzedaży.  
Specjalizujemy się w budowaniu działów sprzedaży, dlatego doskonale wybieramy kandydatów na stanowiska handlowe. Równie bogate doświadczenie mamy w rekrutacji kadry managerskiej oraz specjalistów różnych branż m.in. finanse i bankowość, księgowość, marketing, stanowiska naukowe.

 

Jak wygląda współpraca?

 

Ustalenie zakresu działań

Wraz z Klientem ustalamy zakres kompetencji i umiejętności poszukiwanego pracownika. 

Przygotowanie i aktywacja ogłoszeń

Przygotowujemy ogłoszenia rekrutacyjne wg. wytycznych Klienta, a następnie publikujemy je na portalach internetowych ogólnopolskich, jak i lokalnych

Monitoring i selekcja CV 

Weryfikujemy aplikacje kandydatów, które najbardziej pasują do profilu poszukiwanego pracownika

Rekrutacja

Rekrutację przeprowadzamy na podstawie indywidualnych rozmów z kandydatami opierających się na wywiadach pogłębionych oraz kompetencyjnych. Wykorzystujemy w tym celu takie narzędzia jak indywidualnie tworzone testy kompetencyjne. W zależności od rekrutowanego stanowiska przeprowadzamy scenki symulacyjne, testy językowe oraz Assesment Center. 

 

 

Rekrutacja zazwyczaj odbywa się w dwóch etapach:

I  etap, czyli pierwsze rozmowy kwalifikacyjne prowadzone przez osobę z Blue Idea, odpowiedzialną za aktualny projekt rekrutacyjny.

II etap, czyli spotkania z rekomendowanymi przez Blue Idea kandydatami, w których uczestniczy też Klient. Rekomendacje przygotowujemy w formie raportu opisującego zdefiniowane wcześniej kompetencje i umiejętności poszukiwanego pracownika.

Całkowity koszt rekrutacji ustalany jest indywidualnie. To co nas wyróżnia, to fakt, że nie doliczamy dodatkowych opłat związanych z wynagrodzeniem zrekrutowanego przez nas pracownika.

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Każdy kto choć raz poszukiwał Pracownika doskonale wie, że jest to czasochłoony proces, związany z analizą setek aplikacji oraz przeprowadzaniem wielu czasochłonnych rozmów z kandydatami.  Głównymi korzyściami we współpracy z nami są oszczędność czasu oraz zatrudnienie pracownika spełniającego oczekiwania Klienta, zarówno pod kątem podsiadanych kompetencji, ale również interpersonalnym. Dodatkowo nad każdym prowadzonym przez nas procesem rekrutacji czuwa kilkuosobowy zespół, który informuje Klienta o postępach oraz bieżącej sytuacji. 

Dzięki usługom rekrutacyjnym Blue Idea uzyskasz kompleksowe wsparcie procesów rekrutacyjnych w organizacji. Zależy nam na tym, byś pracował z ludźmi zaangażowanymi, takimi którzy, bedą Cię wspierać w realizacji celów biznesowych Twojej firmy.

 

 

 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 12 26 77 199 lub mailowo  biuro@blueidea.pl

Nasz zespół

©Copyright 2018.All rights reserved. www by Millenium Studio mapa strony