Rekrutacja Pracowników Katowice

Blue Idea

>

Rekrutacja Pracowników Katowice


Rekrutacja Pracowników Katowice

Mimo że siedziba Blue Idea mieści się w Krakowie, z powodzeniem prowadzimy rekrutację także w innych miejscowościach – od Gdańska aż po stolicę śląska – Katowice. Aktualnie słysząc „Rekrutacja pracowników Katowice”, na myśl przychodzi nam niezwykle istotny projekt, który prowadzimy. 

W kwietniu tego roku utworzyliśmy spółkę Blue Idea Księgowość, w ramach której świadczymy profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, a usługi realizujemy na rzecz Klientów z całej Polski.

​Na co dzień ściśle współpracujemy z naszą drugą spółką w Katowicach – Blue Idea Księgowość – która dynamicznie się rozwija i poszukuje Pracowników na stanowiska Księgowe oraz Kadrowo-Płacowe.

 

Doświadczenie Blue Idea
Zespół Blue Idea Księgowość tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy swoją pracą i zaangażowaniem kreują pozytywny wizerunek spółki jako firmy z zasadami, która doskonale wywiązuje się ze wszystkich powierzonych jej zleceń.

 

Blue Idea Księgowość
Siedziba Blue Idea Księgowość mieści się w sercu Katowic – przy ulicy Chorzowskiej. Firma stale się rozwija, dlatego też wciąż poszukujemy nowych osób, które dołączą no naszego zespołu księgowych oraz kadrowych.

 

Rekrutujemy!
Aktualnie oferowane przez nas stanowiska można znaleźć na stronie internetowej www.blueidea.pl w zakładce Oferty Pracy.

 

 

 

 

 

©Copyright 2018.All rights reserved. www by Millenium Studio mapa strony