Run IT in Armenia

Blue Idea

>

Run IT in Armenia

Run IT in Armenia – outsourcing specjalistów IT

 

W dobie rosnących wyzwań na rynku IT, wspieramy firmy w przypadku braku dostępności do specjalistów czy też trudności w rekrutacjach, a także w momencie wielu zleceń.

 W ramach usługi naszym Klientom proponujemy:

  1. Outsourcing programistów -  zapewniamy zespół programistów gotowych do realizacji zleconych zadań, nad wykonaniem których nadzór sprawuje Klient. Za wykonanie prac rozliczamy się w cyklach miesięcznych, w polskich złotówkach. Cena usługi uzależniona jest od ilości programistów i specyfikacji projektu.
  • W swojej ofercie posiadamy specjalistów posługujących się większością języków programowania, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom szeroką gamę usług IT.
  • Po otrzymaniu zapytania za specyfikacją oraz zapotrzebowaniem ilościowym, poszukujemy pośród naszych współpracowników najlepszych programistów do wykonania danego zadania.
  • Oferujemy współpracę ze specjalistami i wspieramy w obsłudze projektu, zaś Klient w pełni zarządza zespołem, płynnie mówiącym po angielsku.

     
  1. Outsourcing projektów - wykonywanie projektów na zlecenie.
  • Po ustaleniu specyfikacji produktu, wybieramy najlepszy zespół projektowy i dokonujemy wyceny.
  • Nasi specjaliści pracują nad rozwiązaniem w ustalonym czasie i dostarczają gotowy produkt.

 

Na miejscu w Armenii mamy zatrudnionego pracownika, który opiekuje się wszystkimi projektami naszych Klientów, zaś dbając o wysoki standard obsługi, zapraszamy do współpracy tylko najlepszych specjalistów z branży IT w Armenii.

Dodatkowo jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Fundacji Rozwoju Armenii „Business Armenia”, instytucji armeńskiej, która wspiera inwestorów.

 

 

Nasi partnerzy w Armenii:

 

 

 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 12 26 77 199 lub mailowo  biuro@blueidea.pl

Consulting w sporcie

©Copyright 2018.All rights reserved.

projektowanie stron www Millenium Studio mapa strony